понеділок, 16 травня 2016 р.

Сирник без тіста

Привіт! Давненько я не ділилась з вами смачними рецептами, але в мене є поважна причина - катастрофічно не вистачає часу! Але пропадати з блогосфери я не збираюсь, тому сподіваюсь ви все ще будете заходити до мене в гості:)
Сьогодні в мене для вас рецепт дуже смачного сирника. Маминого сирника. Мама поділилась зі мною цим рецептом ще пару років тому, і я дивуюсь що я досі не написала його тут в блозі. 
Думаю ви згідні, що мамині рецепти най-найкращі і най-найсмачніші? Так от, цей рецепт для мене дуже цінний, і сьогодні коли я посмакувала з доньою шматочком сирника, я відразу подзвонила мамі подякувати, за те що вона навчила мене готувати ідеальний сирник.


Hi there:) Sorry for my posts lack, I really run out of time! But I'm not going to stop blogging and hope you still visit my blog:)
Today I have a delightful recipe for you. I purposely didn't translate the post title because this cheesecake is very simple to do and the recipe is very important for me. You ask: why? Because I got it from my mother.
In the morning I called mom and expressed my appreciacion that she learnt me to bake the perfect cheesecake.


Цього разу я пекла сирник на пів порції, форма маленька - 18 см, тому сирник такий високий. В рецепті я вказую оригінальний мамин рецепт, на форму діаметром 24-25 см. Також цього разу замість цитрини я всипала жменю цукатів, шоколадна глазур як на мене ідеальна для сирника, хоча моя мама рідко поливала шоколадом сирник. І ще сирну масу я не перемелювала, а просто скористалась бледером:) Ніби все, більше ніяких змін я не робила:)

Інгредієнти:
1 кг домашнього сиру
3/4 скл. сметани
100 г масла
5 яєць
1 скл. цукру
150 г родзинок
5 ст. л. манки
пів цитрини
Приготування:
1. Спочатку заливаємо родзинки кип'ятком та ставимо їх відмочуватись.
2. Перемелюємо сир. У великій посудині розтираємо перемелений сир з маслом, після додавання кожного інгредієнта все ретельно перемішуємо, сирна маса має бути однорідного кольору. Цитрину тремо разом з цедрою (це додає особливий смак і аромат).
3. Родзинки промиваємо, добре витискаємо та додаємо до маси.
4. Викладаємо сирну масу у  роз'ємну форму для випікання (при потребі змастити маслом, форма діаметром 24 см.) та ставимо в розігріту духовку (180 г) приблизно на 1 год. 15 хв.

Ingredients:
1 kg cottage cheese
3 tbls sour cream
100 g butter
5 eggs
200 g sugar
150 g raisins
5 tbls semmolina
half of lmon, grated
Diections:
1. Put the raisins into bowl and pour in the boiling water.
2. Mix together cottage cheese with sour cream, butter and sugar, use a hand blender to get a smooth mixture, then add eggs, semmolina and lemon, blend again until well combined.
3. Wash raisins with water, squeese and mix in cheese mixture, stir well.
4. Grease the springform cake tin (24 cm in diameter) and pour in the cheese miture. Bake in preheated oven to 180 C approx. for 1 hour 15 minutes.


Коли сирник охолоне поливаємо вех шоколадом та ставимо в холодильник на кілька годин, а краще на ніч. Смачного!

Let cheesecake cool completely, then pour the top with chocolate glaze, place into fridge for couple hour or overnight. Enjoy!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...