неділя, 9 серпня 2015 р.

Закарпаття. Частина 3 / Zakarpattya. Part 3

Всім привіт! Поки на вулиці така спека я не в силі щось пекти, навіть не зважаючи на те що от от в нас з чоловіком буде річниця одруження - 2 роки:) ну що ж, замінимо торт фруктами, які ми привезли з Закарпаття:) а поки що ділюсь з вами фотографіями з відпочинку, а також нашими враженнями..

Hello! It's very hot to bake something so I just want to share our vacation pictures. I desired to bake a cake for our 2 years wedding anniversary but now for the dessert we have a lot of fruits from Zakarpattya:) 


Вкотре були в Косино. Розбудували комплекс досить круто і відповідно поставили круті ціни, як сказав один дядько "Все супер, але бабок дохр**", не можу не погодитись :-D наприклад, на четвертий день ми поїхали в зону відпочину "Чорна гора", вхід на цілий день 40 грн з людини, а умови нічим не гірші (фото див. нижче, правда їх буде мало, бо почалась злива і ми втікли). А поки що далі Косино:Не дивлячись на велику к-ть людей і високі ціни, я б все таки радила поїхати в Косино, час там проходить цікаво і швидко, а ще туди добре їхати з дітьми.

Новий друг малечі)) 
"Чорна Гора" класне місце, там є все необхідне для гарного відпочинку, і ціни дуже адекватні.
Шкода, що не вдалось більше сфоткати це місце, але в них є сайт, так що я тільки підігріваю інтерес:)
Під міткою подорожі ви можете ще побачити декілька фото нашого відпочинку Закарпаттям. Моя любов до цієї місцевості росте з кожним роком! А ви відпочивали в Закарпатті і якщо так то де саме? І загалом де ваше улюблене місце для відпочинку?

Hope you enjoyed! Hope you loved these pictures from our vacation:)

4 коментарі:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...