вівторок, 25 лютого 2014 р.

Бразильські сирні булочки / Brazilian cheese buns

Бразильські булочки я спробувала спекти десь тиждень тому, знайшовши їх рецепт тут набагато раніше, але як завжди, рецептів багато і кожен вартий уваги.
Так от, щодо булочок.. вони дуже прості в приготуванні, але смак більш аніж звичний. На англійських сайтах ці булочки ще називають brazilian cheese bread, слово bread перекладається як хліб, і я згідна з такою назвою, я б навіть сказала що це просто така подача хліба, у вигляді маленьких булочок. Саме тому раджу подавати булочки зранку до сніданку  з маслом, і за бажанням попередньо розігріти булочки в духовці (через наявність сиру в тісті), так буде смачніше.


Brazilian cheese buns I baked last week, but recipe has been in my list for quite some time. I have so many bookmarks with different recipes!
Coming back to brazilian buns..this is simple recipe but all the same the result is perfect. I suggest to try this buns for breakfast, warm up buns before and serve with butter.


Інгредієнти:
100 мл.води
400 г борошна
50 мл. олії
0,5 ч.л. солі
120 г сиру (з вираженим смаком)
100 мл. молока
1 яйце
Приготування:
Наливаємо в каструлю молоко, ставимо на вогонь та доливаємо воду і олію. Доводимо до кипіння, додаємо сіль.
Коли маса трішки остигне, починаємо додавати борошно, постійно помішуючи (можливо к-ть борошна буде меншою 400 г), так замішуємо тісто, в кінці додаємо яйце і добре вимішуємо. Сир тремо на дрібній тертці і всипаємо до тіста, вимішуємо.
Деко для випікання змащуємо маслом, формуємо з тіста маленькі кульки діаметром 3 см. і викладаємо на деко.
Верх булочок присипаємо ще невеликою кількістю сиру та ставимо булочки випікатись при 180 гр. 25-30 хвилин.


Смачного!

Bon appetit!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...