вівторок, 29 березня 2016 р.

Крекер з лососем / Smoked Salmon Sandwiches

Я прихильник легких закусок і мінімалізму на святковому столі, тобто я ніколи не готую 5 різних салатів, не варю холодцю і не смажу млинці до бульйону. Я люблю коли після святкування не потрібно забивати холодильник чи викидувати їжу. Тому меню я завжди планую так, щоб гості наїлись, але при тому могли легко вийти з-за столу:)
Мені подобається готувати легкі закуски, які виглядають апетитно і цікаво, наприклад як крекер з лососем - на вигляд не надто яскраво і феєрично, та всіх цікавила начинка! А смак!? Ммм, просто варто попробувати!:)

This is really great appetizer for all guests. I love light appetizers so this one is my favourite from now. Smoked salmon tastes good with cream cheese, with crackers this filling looks mouth-wateringly and intriguingly.


Рецепт зберігаю вже давно, і ось нарешті список моїх улюблених рецептів поповнився. Дякую за це сайту iqcooking.com.ua
Потрібно:
2 пачки соленого крекеру
150 г соленого лосося
150 г вершкового сиру
базилік, перець за смаком

Приготування:
Рибу дрібно нарізаємо, змушуємо з вершковим сиром. Спеції даємо на свій смак. А тепер просто робимо сендвічі з крекером. 
Таку закуску не слід готувати зазделегідь;).

You need:
2 packets of salted crackers
150 g smoked salmon
150 g cream cheese
sweet basil, pepper

Directions:
Finely chop the salmon, mix with cream cheese. Add spices to your taste. Just before serving sandwich filling between crackers.


Гарного вам дня!

Thanks for stopping by, have a nice day!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...