неділя, 13 жовтня 2013 р.

Шоколадні маффіни з шоколадною помадкою

У мене ще один рецепт шоколадних мафінів. З шоколадною помадкою цей рецепт мафінів перетворюється на справжнісіньку чоколядову насолоду:)))


Признаюсь, у мене в закладках є ще один рецепт божественних шоколадних мафінів. Я готувала їх раніше, але мені не вдався крем, тому я мушу переробити крем, чи придумати щось інше, бо сам смак тих мафінів не можу забути досі! Після вдалої спроби обов'язково напишу рецепт:)
Повернусь до сьогоднішнього рецепту.. Вихід мафінів, у мене 9 штук, у автора 12. Не знаю чому така різниця, але мене і 9 штук влаштовало, правда лишньої помадки залишилось багато:) І ще одне, мафіни не дуже добре відставали від паперової форми - потрібно виймати обережно.


Приготування:
100 г м'якого масла збиваємо міксером до пишної маси, по трохи всипаємо 50 г цукру.
Додаємо 2 яйця, перемішуємо.
Окремо в посудину просіюємо 150 г борошна, 1 ст. л. какао-порошку та 1 ч.л. розпушувача, все вимішуємо і висипаємо до масла, масу добре вимішуємо. Тепер сюди ж додаємо 2 ст. л. сметани і ще раз все перемішуємо.
Розподіляємо тісто по формочках для мафінів.
Випікаємо 25 хвилин при 180 градусах.
Тим часом готуємо шоколадну помадку.
В посудині змішуємо 100 г сметани і 2 ст.л. цукрової пудри. Доводимо до кипіння, знімаємо з вогню, і додаємо 100 г поламаного чорного шоколаду. Масу добре перемішуємо і даємо охолонути.
Помадкою прикрашаємо вже охолоджені мафіни:Шоколадно і дуже смачно!
Рецепт знайшла на сайті cookorama.net

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...