пʼятниця, 19 травня 2017 р.

Туреччина ч.2 / Turkey p.2

Всім привіт! Цього року ми відвідали Туреччину вдруге, і знову ж, як і після першого візиту, ми залишились дуже задоволеними обравши цю країну для відпочинку. Якщо вам цікаво то перегляньте нашу першу подорож тут.
На цей раз фото трішки відрізняються, хоч ми і відпочивали з дитиною та хотіли побачити більше аніж минулого разу. Ми не побоялись поїхати в місто Кемер піднятись на гору Тахталідаг. Враження звісно неймовірні, але все таки якщо дитина боїться висоти, то краще минути таку екскурсію. Пейзажі з гори незабутні!


Hello everyone! This year we visited Turkey again. About our first trip I wrote here, so if you are interesting welcome to my short excursion:)
This time the pictures look different because we tried to see more places during the trip and our impressions stayed wider and deeper than after our first visit.
You can see on these photos a beautiful view from Tahtali mountain, The imressions are incredible!Також ми відвідали акваріум в Анталії, от туди з дітьми дуже класно піти. Я також дуже люблю риб, і це взагалі моя любов з дитинства, тому мені екскурсія запам'яталась найбільше.

I love fishes since a childhood, that's why I was very excited to visit aquarium located in Antaliya.Цікаво навіть просто прогулятись по місту, можна орендувати трицикли, машину або проїхатись маршруткою:

And some more pictures from Turkey:
В Туреччині гарне відношення, увага до дітей і обслуговування на вищому рівні. Тут було і є на що подивитись, сфотографувати, а також купити смаколики для друзів і родини. Звичайно хочеться ще кудись поїхати на відпочинок окрім Туреччини, але Туреччина дуже притягує і це місце куди хочеться приїхати знов.

I love Turkey because excellent service, good attention to children and hospitality. I hope to visit this place oftentimes!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...