неділя, 14 грудня 2014 р.

Святкове меню ч.2/ Holiday menu


Багато людей вже починають складати святкове меню (а може вже і склали)) або шукати нові рецепти, щоб здивувати своїх гостей чимось оригінальним. Я також хочу спекти і приготувати щось смачненьке,тому час від часу залипаю перед монітором в пошуках чогось особливого, а також згадую рецепти, які вже випробувала. В результаті - маса рецептів і велике бажання це все попробувати. Але так як це неможливо прийдеться вибирати ті рецепти, які найбільше сподобались.
В моєму списку будуть: випічка, салати та закуски, які є в моєму блозі або на сайтах, яким я довіряю:) таких ресурсів у мене не мало, та все таки всіх виділяти не буду. Я сподіваюсь, що деякі ідеї вам пригодяться!
Готуємо каву, вмощуємось якнайзручніше і складаємо святкове меню разом;)

I'm looking for holiday recipes these days and it makes me dizzy, so much good ideas around! Ukrainians celebrate Christmas on 7th of January, so we have a bit more time for preparation. On Friday 19th of December we have a special feast called Svyatyi Mykolai (probably in your country sounds as Santa Claus). So everyone are waiting for gifts, not only children:)
I'm going to write the holiday menu in Ukrainian because I took some recipes from Ukrainians sources. But I have no doubts about your finished preparation because you have holidays very soon!
And the last about cookies on a photos, I will write the recipe this week, they are delicious and look so wintery!:)1. Випічка.

Різдвяна випічка створює відповідний настрій. Попробуйте спекти пряники або пряникові будиночки!
Я наперед попробувала спекти медове тісто (печиво) за цим рецептом і сміло раджу рецепт вам - Christmas cookies. Користуючись цим рецептом я збираюсь пекти пряникові будиночки.
Ще даю один лінк, де дівчата випікали три різних види тіста і ділились своїми враженнями - імбирне печиво test bake.
І ще один рецепт пряників, які ви можете спекти напередодні і подарувати рідним, ви можете знайти тут - шоколадні пряники.

Якщо вас не цікавлять пряники, є безліч іншого святкового печива:)
Ванільне печиво, святкове печиво, кокосові рогалики, печиво-трюфель з горіхами, печиво Сніжинки, печиво Серпантин, фігурне печиво, печиво Ватра, цукрове печиво, печиво Сабле.

Пляцки і торти, десерти без випічки:
Торт Баунті, шоколадний торт з маскарпоне, мигдальний торт, новорічний торт, класичний сирник,  вафельний торт, торт Рафаелло без випічки, Кокосовий пляцок, кокосово-маковий пляцок, Поцарапаний торт, міні торт без випічки Хатка, торт Жіноча примха

Багато людей не уявляють свого святкового стола без Різдвяного штоллена:

Штоллен раз, штоллен два і три

2. Салати, закуски.

Салат з сухариками, салат Завірюха з куркою, маринованими грибами і грінками, салат з пекінської капусти і кукурудзою , салат з тунця і морквисалат Смачний з куркою, морквою і кукурудзою, салат Шапка Мономаха, хрумкий салат з грінками
Домашній твердий сир, маффіни з шинкою і твердим сиром, тарталетки з сирним салатом, смажені сирні кульки

Рецепт печива яке ви бачите на першій фотографії я напишу пізніше, воно також вартує уваги)
Ну і найголовніше, створюйте новорічний настрій в своєму домі вже від сьогодні - трішки декорацій, ароматичних свічок, аромат домашньої випічки ну і усмішка на обличчі створять гарну і добру атмосферу, а це дуже і дуже важливо!:)

5 коментарів:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...